O firmie

   

  POLSKI OGRÓD  jest firmą działająca na rynku od 2005 roku Siedziba firmy mieści się w Wierzbiach koło Kobierzyc w bliskiej odległości Wrocławia. Swoje usługi świadczymy na obszarze województwa Dolnośląskiego między innymi: Wrocław, Dzierżoniów, Świdnica czy Wałbrzych. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów, aranżacją ogrodów i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją.

     Zatrudniamy osoby z wyższym i średnim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych i pielęgnowanych ogrodów oraz dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług. Kompleksowo zadbamy o Twój ogród począwszy od projektu ogrodu, przez zakładanie ogrodu oraz pielęgnacje ogrodu.

     Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, w związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane przez  Nas prace ogrodowe.

     Naszą dewizą jest jakość oferowanych usług w spojrzeniu długoterminowym. Zrealizowany przez nas ogród nie jest dziełem skończonym. Wymaga on pielęgnacji w dalszych latach a jej efekty w dużej mierze zależeć będą od fachowości wykonania ogrodu. Profesjonalna pielęgnacja ogrodu zapewni jego piękny wygląd przez długi okres. Pragnąc oszczędzić naszym klientom pracy przy zakładaniu ogordu czy jego utrzymaniu oraz zagwarantować roślinom dobre warunki do rozwoju przywiązujemy szczególną uwagę do starannego przygotowania gleby i fachowego sadzenia roślin a także do oferowania nowoczesnych rozwiązań technicznych skracających czas pielęgnacji ogrodu.

 

 

Jesteśmy członkami w stowarzyszeniu Zieleń Polska
Współpracujemy w zakresie nawodnienia ogrodów z: Migród Wojciech Mitek

 

 

 Wersja do druku
Jaki ogród planujesz?

Głosów: 3991
Jeśli chcą Państwo być informowani o nowościach i promocjach na naszej stronie, prosimy zapisać się do naszego biuletynu.
E-mail:

© 2011 Polski ogród | Polityka prywatności | Naszą pasją są ogrody - z nami Twój ogród zakwitnie!
W ofercie: Pielęgnacja terenów zieleni, Projektowanie ogrodów, Zakładanie ogrodów, Pielęgnacja ogrodów